EĞİTİMLERİMİZ

TÜM EĞİTİMLERİMİZ SERTİFİKALIDIR

EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ

Eğitim Adı: Eğiticinin Eğitimi

 

Eğitim Amacı: Nitelikli insan gücünün öneminin tartışılmaz olduğu günümüzde eğiticiler insana yatırımda en önemli rolü oynamaktadırlar. Eğiticinin eğitim vermedeki yetenek ve yetkinliklerinin gelişmesine yönelik olarak, katılımcılara ve kurumların performanslarına katkı sağlayacaktır.

 

Eğitim Dayanağı: Bireysel olarak verilecek eğitimler için bu şart aranmasa da kurumlara verilecek eğitimlerde Eğiticinin Eğitimi şartı aranmaktadır. Dolayısıyla Eğiticinin Eğitimini almanız ilerleyen hayatınızda sizin katkınıza olmaktadır.

 

Eğitim Kapsamı/Konuları:

  • Eğitim ve Öğretim Bilgisi
  • Eğitim ve Öğretimin Sağlanması
  • İletişim ve Etkileşim
  • Özgüven ve Stres
  • Öğretime Hazırlık
  • Sunu Hazırlanması ve Sunum Yapılması
  • Yetişkin Eğitimi
  • Eğitim Teknolojisi-Teknolojik Öğretim
  • Ölçme ve Değerlendirme
  • Eğitim Yönetimi

Eğitime Katılabilecekler: İSG Profesyoneli, Mühendisler ile Sunum Yapan, Sorumlular, İsteyen Herkes

 

Eğitime Katılacak Kişi Sayısı: Bir grupta yer alacak kursiyer sayısı 20 kişidir. (20 kişiden fazla talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.)

 

Eğitim Süresi: 45 Saat

 

Eğitim Yeri: Eğitimlerimiz online olarak yapılmaktadır. Uzaktan zoom veya Google meet üzerinden belirlenen günlerde eğitim tamamlanmaktadır. Uygulama aşamasında belirlenecek tarihlerde uygulama yapılabilmektedir. Eğitimimiz talep edilmesi halinde İSG Danışmanım eğitim alanında veya işletmenizde yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

 

Eğitim Sertifikası: Eğitime katılan tüm kursiyerlere üniversite/meb tarafından ömür boyu geçerliliği olan E Devlet onaylı sertifika verilmektedir.

 

Eğitim Başvurusu: isgdanismanim@gmail.com mail adresimizden ya da 531 787 29 44 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ
Sertifika

Onaylı Sertifika Programı

E Devlet Onaylı
Sertifika Sahibi Olmak İster Misiniz?

Eğitimlerimiz sonunda başarılı olan kursiyerlere
üniversite tarafından e devlet onaylı sertifikalar verilmektedir. Alınan sertifikalar e devlet üzerinden sorgulanabilirdir. Alınan eğitimler bittikten sonra başarılı olanlar aldığı eğitim konusunda eğitici eğitmeni olarak eğitim verebilecektir.

01

Başvuru Aşaması

Bize ulaşarak ya da formu doldurarak dilediğiniz eğitim için başvuru yapabilirsiniz.

02

Eğitim Aşaması

Başvuru yaptığınız eğitim veya eğitimlerin dokümanları tarafınıza mail üzerinden yollanır, örgün veya uzaktan eğitim tarihi belirlenir.

03

Sertifika Aşaması

Eğitim veya eğitimleriniz sonucunda başarılı olmanız durumunda eğitiminiz sertifikalandırılır.

İSG

İSG DANIŞMANIM

Eğitim Başvuru Formu

İş sağlığı ve güvenliğine dair her şey sloganıyla çıktığımız bu yolda isg uzmanların, iş yeri hekimlerin, diğer sağlık personellerin, çalışanları ve işverenlerin yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Eğitim başvurusu yapmak için  başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.