HAKKIMIZDA

İSG DANIŞMANIM

Biz Kim’iz ?

Çalışma hayatında iş sağlığı ve güvenliği alanındaki eksiklikleri gidermek, farkındalığı geliştirmek ve uygulanabilirliği arttırmak amacıyla İSG Danışmanım ailesinin temelleri İSG Profesyonelleri tarafından atılmıştır.

 

En temel değerlerimizden biri olan insan hayatına duyduğumuz saygı çerçevesinde isg uzmanlarına, işyeri hekimlerine, çalışanlara, işverenlere, kurumsal firmalara ve de geleceğin isg uzmanlarına hizmet amacıyla kurulmuştur.

 

Çalışma ortamında eğitimsiz çalışanların var olması hiç kimse tarafından kabul edilmemelidir. Bu kapsamda en temel önceliğimiz vereceğimiz eğitimler ile iş sağlığı ev güvenliği alanında farkındalıklar oluşturmak olacaktır. Hep beraber ülkemizde iş sağlığı ve güvenliğini kültür haline getireceğimize inancımız sonsuzdur. Her geçen gün daha da ileriye giderek hep beraber büyümek, gelişmek ve geliştirmek dileğiyle.

Sizlerde ekibimize katılmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

  • İnsana değer
  • Kaliteli, dürüst ve şeffaf hizmet
  • Yenilikleri takip eden
  • Rekabetçi değil, güvenilir
  • Kanunlar ve yönetmelikler kapsamında
  • Hızlı iletişim

MİSYONUMUZ

 

_

Hayatımızda büyük bir paydaya sahip olan çalışma hayatındaki standartlarını en üst seviyelere çıkarmak hedefiyle çıktığımız bu yolda, işveren ile çalışan koordinesini sağlayarak iş sağlığı ve güvenliği alanında yapılmasıyla var olması gereken tüm faaliyetleri gerçekleştirmek. Eğitim seviyesini yükselterek daha geniş kitlelere ulaşmak adına eğitimlerimizi sürdürebilir kılmaktayız.

VİZYONUMUZ

 

_

İş Sağlığı ve Güvenliğini yaşam biçimi haline getiren ve bu kültürü herkese taşıyan gönüllü bir lider olarak, İş sağlığı ve güvenliği değerlerini tek çatı altında toplamak.

Kurum kültürümüzde yer alan Güven, Ortak ve Sağlam Değerler anlaşılır özgünlük ilkelerini ulusal ve uluslararası düzeyde paylaşmak amacı içindeyiz.

İSG DANIŞMANIM

GENÇ, DİNAMİK ve PROFESYONEL EKİP

Neden Mi Tercih Ediliyoruz?

3+Yıldan Beri
1200+Mutlu Müşteri
350+Verilen Eğitim
150+Ürün Yelpazesi
eğitici eğitimleri

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz

İş Sağlığı ve Güvenliğine Dair Aklınızda Ne Varsa