isg-danismanim-kuafor-isg-belgeleri

Yozgat
Kuaförler İçin İSG Belgeleri

Türkiye genelinde İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti sunan İSG Danışmanım, kuaför iş yerlerindeki sağlık ve güvenlik standartlarını artırmak için özel olarak çalışmaktadır. Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kuaförlerin İş sağlığı ve güvenliği yönetmeliği kapsamında denetimler yapılmaktadır. İSG belgelerinin eksikliği, iş yerlerinin ceza almasına sebep olabilir. Bu nedenle iş güvenliği evraklarının eksiksiz olması önemlidir. İSG Danışmanım olarak, iş güvenliği evrakları konusunda sizlere destek vermekteyiz.

 

İş Sağlığı ve Güvenliği Denetim Kriterleri

Güncel Risk Analizi, Acil Durum Eylem Planı, İş Güvenliği Hizmeti Alımı gibi kriterler, denetimlerde önemli bir rol oynamaktadır. Kuaför iş yerlerinin bu kriterlere uygunluğu, cezai şartların önlenmesinde kritik bir faktördür. Peki denetimlerde asgari nelere bakılmaktadır.

  • Güncel Risk Analizi
  • Güncel Acil Durum Eylem Planı
  • İş Güvenliği Hizmeti Alımı
  • Çalışanların Sağlık Gözetimi
  • Temel İş Güvenliği Eğitimleri
  • Ortam Ölçümleri

İsg Danışmanım olarak, tehlike sınıflarına özel risk analizi, acil durum eylem planı hazırlamaktayız. Ayrıca temel iş güvenliği eğitimleri ile yasal zorunluluk olarak eğitimleriniz verilerek tamamlanmaktadır. Eğitim sonunda Temel İSG Eğitim Katılım Belgesi personeller adına hazırlanmaktadır. Tüm evraklar hazırlandıktan sonra imzalanıp tarafınıza iletilmektedir. Uzman ve profesyonel iş güvenliği hizmeti ve kuaför isg belgeleri için bize ulaşabilirsiniz. Kriter OSGB ile İsg Belgeleri konusunda çözüm ortağı olarak çalışmaktayız.

 

Kuaför Risk Analizi Nasıl Olmalıdır?

Kuaförler için risk analizinde her ne kadar ortak riskler yer alsa da kuaförünüze özgün olarak risklerin sayısı artabilmektedir. Bunun için en doğru karar iş yerinizi ziyaret edip önden bir keşif yapmaktır. Yapılan ön gözlemden sonra iş yerinize ve yapılan işe özgün risk analizi risk analiz ekibi tarafından hazırlanmaktadır. Kuaför isg belgelerinin tamamlanması için bizden destek alabilirsiniz.

İSG Belgelerinin Eksikliği ve Sonuçları

İş güvenliği evraklarının eksikliği, işletmelerin ceza almasına neden olabilir. Bu durumun önlenmesi için bizden destek alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten sonra sizlerin eksiklerini belirleyip gereken çalışmaları hızlıca tamamlamamaktayız.

İSG Danışmanım olarak, işletmenizin iş sağlığı ve güvenliği ihtiyaçlarını karşılamak üzere sizlere destek vermekten memnuniyet duyacağız. Sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak ve iş yeriniz için gerekli adımları belirlemek için bize ulaşabilirsiniz.

Yozgat
İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlığı

İş sağlığı ve güvenliği konusundaki çabalarınızı desteklemek için sabırsızlanıyoruz. Bize ulaşarak iş yerinizdeki ihtiyaçları belirlememize ve sizlere uygun çözümler sunarak denetimler kapsamında cezai şartlarınızın oluşmamanızı sağlayabilirsiniz. İSG Danışmanım olarak, iş yerinizdeki ihtiyaçları belirleyerek uygun çözümler sunmaktayız. İletişim için +90 531 787 29 44 numaralı telefonumuzdan ya da isgdanismanim@gmail.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kuaförler için Kontrol Listesi

Kuaförler için risk analizi yapmadan önce bakanlığın yayınladığı kontrol listesinin gözden geçirilmesi fayda sağlayabilecektir. Aşağuda bakanlığın web sitesinde yer alan Kuaförler için Kontrol Listesi yer almaktadır.

 

 

Kuaförler için bakanlığın yayınladığı kontrol listesi https://www.csgb.gov.tr sitesinde yer alan formdan alınmıştır.

 

Yorumunuz Bizler İçin Önemli

Bir yanıt yazın